ZIMSKA ŠOLA V NARAVI NA VOJSKEM

Učenci 6., 7. in 8. razreda smo se na zasneženo jutro v spremstvu učiteljice Dolores Zadel napotili na Vojsko, ki se razteza na planoti na Idrijskem. Pridružili so se nam tudi učenci iz Osnovne šole Jelšane. Med nekaterimi so se spletle prijateljske vezi pa tudi nove ljubezni. Naučili smo se veliko zanimivih stvari, npr. delati taborske vozle, pripraviti idrijske žlikrofe, nekateri pa smo se naučili tudi smučati. Ko nismo bili na smučeh, smo se sankali, preizkušali v miselnih igrah ter lokostrelstvu, kjer je zmagal Tilen. Večere smo preživljali na različne načine. Zadnji dan smo imeli disko (unc unc unc). Vsi smo se zelo zabavali in bi šli najraje še enkrat. Morda nam to celo uspe. To je bila najboljša šola v naravi doslej.

UČENCI NOVINARSKEGA KROŽKA