Obvestilo o poteku kulturno – tehniškega dne v Ljubljano

ljubljana1

Spoštovani starši!

V petek, 20. 3. 2015, bomo v okviru kulturno-tehniškega dne odšli v Ljubljano. Obiskali bomo Mestni muzej v Ljubljani, nato pa se bomo z vzpenjačo odpravili na Ljubljanski grad, kjer bodo učenci sodelovali in ustvarjali v dveh zanimivih delavnicah.

Vsi učenci naj pridejo v šolo do 7.30. Takrat bodo dobili malico, nato pa se bomo ob 7.45 odpravili proti Ljubljani. Predviden prihod nazaj pred šolo bo med 17.30 in 18.00. Otroci naj imajo s seboj še nekaj hrane in pijače ter tudi nekaj denarja, saj bomo odšli v McDonald’s.

Okvirna cena kulturno-tehniškega bo 22 € na učenca in bo obračunana pri naslednji položnici.

Lep pozdrav.

Vodji dneva dejavnosti: