V SEPTEMBRU GREMO PO HRUŠKE V HRUŠICO

6. septembra, navsezgodaj zjutraj, smo nahrbtnike napolnili z veliko dobre volje in dodatkom sendvičev. Odpravili smo se na pohod v Hrušico. Hodili smo po gozdni poti, ki nas je vodila med jablanami, koruzo, krompirjem, slivami in robidami. Med potjo smo spoznavali nove učence, se pogovarjali, smejali in se zabavali. Tudi z robidnicami in jabolki smo se posladkali. Na cilju smo se okrepčali. Med hojo smo spoznali »najboljšo igrico na svetu« BRAWL STARS . Ko smo se vračali proti Pregarjam, smo »štopali« kros motor, traktor ter avto. Poslušali smo različne pesmi, bilo pa je dovolj časa tudi za pogovor o tekmovanju v premetu v stran. Nato smo se vrnili v šolo, kjer smo si oddahnili. Tako smo uspešno zaključili prvi šolski teden.

UČENKE ŠOLSKEGA NOVINARSTVA