Planinski izlet na Kucelj pri Čavnu

V soboto, 23. septembra smo učenci, ki obiskujemo planinsko skupino odšli na planinski izlet na Kucelj pri Čavnu. Izpred šole smo odšli okoli 7.30. polni energije smo se vkrcali na avtobus. Na poti smo se nam pridružile se  OŠ Podgrad in OŠ Dragotin Ketteja. Do točke od koder smo se peš odpravili proti vrhu smo se z avtobusom peljali dve uri. Na zadnjem postanku so se nam pridružile se preostale šole OŠ Podgora Kuteževo, OŠ Antona Žnideršiča, OŠ Jelšane in OŠ Knežak. Na poti proti vrhu smo imeli par krajših postankov. Na žalost pa nismo imeli te sreče in na vrhu ni bilo razgleda, temveč morje megle. Na naši končni točki smo imeli pol urni postanek za malico. Nato smo se odpravili nazaj proti dolini. Ko smo prispeli v dolino smo se vkrcali nazaj na avtobuse in odpeljani proti domu. Nazaj pred šolo smo prišli okoli 15.30. na izletu smo vsi zelo uživali in se v naravi imeli ne izmerno lepo.