Planinski izlet na Kokoš in ogled Lipice

kokoš

Planinci smo že na začetku šolskega leta zelo aktivni. Na sončno soboto, 11. oktrobra 2014, smo se podali že na 2. planinski izlet. Z avtobusom smo se že ob 7. 30 skupaj s planinci drugih šol odpeljali proti Krvavemu potoku, kjer smo začeli naš pohod proti 670 m visoki Kokoši.

Na vrhu smo pomalicali in se slikali. Z vrha smo videli okoliško gričevje. Sestopili smo po drugi poti in prispeli v Lipico. Avtobus nas je odpeljal v Lipico, kjer smo se razdelili v 4 skupine. Po skupinah smo se zabavali na igralih, izdelovali rože in metulje iz papirja, se igrali igro Kavbojci ter se preverili v znanju o gorništvu in planinstvu. Navdušeni  smo bili nad lepo urejeno okolico, kjer so se pasli lipicanci in koze.

Preživeli smo super dan in se že veselimo naslednjega izleta s planinci! Galerija slik