Dedek Mraaaaaz!!!!!

V petek, 22. decembra, nas je na šoli obiskal Dedek Mraz. Kot dobrodošlico smo mu, tako kot vsako leto, pripravili krajši program. Kot prvi so nastopili vrtčevski otroci, skupaj sta združili moči obe skupini, Piki in Ježki, ter nam odplesali ples pingvinov. Sledili so pevski zbor, pod mentorstvom Danice Benigar, ki so nam odpeli eno Karibsko, Burja gode in Hitro čas beži. Učenka Julija Bubnič nam je recitirala pesem o naši domovini. Okoli sveta smo s pomočjo angleškega dramskega krožka pozdravili vse otroke sveta. O tem, kaj menijo in kako preživljajo zimo ptički, pa so nas na svojih krilih ponesli učenci dramskega krožka v igrici z naslovom Ptičji dedek Mraz, pod mentorstvom učiteljice Tanje Šuštar. V zadnji točki pa so se nam predstavili učenci prve triade, ki so nam odplesali ples z naslovom Snežko Snežak. Predstavile so se tudi učenke plesne skupine in nam odplesale ples Jingle bells. Dedek Mraz je v kotu budno spremljal naše nastope ter nas na koncu obdaril z darili ter nam zaželel lepe praznike.