Prvi šolski dan

Slika 0041V ponedeljek, 1. septembra, smo učenci večinoma prišli v šolo z mešanimi občutki, saj so se nam obetale kar velike spremembe. Zvedeli smo, da bomo dobili tri nove učiteljice, pa tudi dolgoletna ravnateljica, ga. Manica Renko, se je ob zaključku preteklega šolskega leta poslovila od nas.

Kot ponavadi, smo se učenci od 3. do 9. razreda zbrali v večnamenskem prostoru. Bili smo zelo radovedni, kdo vse nas bo poučeval v novem šolskem letu.

Najprej nas je pozdravila v. d. ravnateljice, ga. Mateja Šepić, in  nam zaželela, da bi bilo tudi novo šolsko leto uspešno. Nato nam je predstavila nove učiteljice. Prvi vtis je bil kar dober. Upamo, da se bomo z njimi dobro ujeli in lepo sodelovali. Nato smo se pogovorili o vtisih prvega šolskega dne, šolskih pravilih in odhiteli v učilnice.

Nestrpno pa sta prvi šolski dan pričakovala dva prvošolčka. Z drugošolci in učiteljico sta preživela prijeten dan. Upamo, da jima bo še dolgo ostal v spominu.