Obvestilo za učenke in učence

openhouse

V sredo, 24. 12. 2014, bo pouk potekal nekoliko drugače, saj nas bo ta dan razveselil dedek Mraz, če bomo pridni, seveda.

POTEK DNEVA:

• 8.00 — 8.20:  malica
  • 8.25 — 9.10:   1. ura po urniku
  • 9.15 — 10.00: 2. ura po urniku
  • 10.00 — 10.30: priprava prostora v jedilnici. Učenci, ki so naročeni na kosilo, imajo takrat kosilo.
  • 10.30 — 10.50:  obdarovanje učencev
  • 11.00:  prireditev. Po prireditvi greste učenci domov oz. počakate v podaljšanem bivanju do odhoda avtobusa (do 13.30). Če bi kateri od učencev potreboval varstvo v podaljšanem bivanju dlje časa, prosimo, da njegovi starši o tem obvestijo razredničarko, učiteljico v PB ali tajništvo šole. Za takega otroka bo poskrbljeno.

Drage učenke in dragi učenci!

V času božičnih in novoletnih praznikov vam želimo, da bi si najprej dobro odpočili, nato pa polni elana zakorakali v novo leto, ki naj vam postreže z novimi spoznanji, dobrim uspehom in osebnim zadovoljstvom. Srečno!

Učiteljice in vodstvo šole