Obvestilo za starše – 1. triada

Spoštovani starši!

Bliža se novo šolsko leto in z njim veselje otrok, da bodo šli v šolo. Tudi za vas starše je to pomemben dan, saj se s tem še bolj zavedate, da vaš otrok odrašča, da je vedno starejši in zrelejši, vedno bolj samostojen.

Skupno srečanje s starši pred novim šolskim letom letos odpade zaradi izrednih razmer. Za navodila glede šole se bomo dogovarjali sproti. Pričetek pouka bo  v torek, 1. 9. 2020, ob 8.00 v učilnici prve triade. Program prvega šolskega dne bo trajal do 12.00. Ob 12.00 bo še pogostitev za otroke in starše v večnamenskem prostoru.  Otroci naj prinesejo v šolo copate in peresnico. V šoli bodo dobili nove delovne zvezke. Prosim, da jih zavijete in podpišete.

V skladu s priporočili NIJZ bomo poskrbeli za vse varnostne ukrepe; razkužilo in dovolj velik prostor, ki bo omogočal varnostno razdaljo. Prosim, da za svojo zaščito in zaščito poskrbite z nošenjem maske.

Lep pozdrav.

Učiteljici  Dolores Zadel  in Danica Benigar                                             Ravnateljica Mateja Maljevac